PREKIŲ KOMPLEKTAVIMAS IR PRISTATYMAS

Internetinės parduotuvės prekyba vykdoma ir prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje ne vėliau kaip per 2-4 darbo dienas (išskyrus šventines dienas) nuo patvirtinimo apie užsakymo apmokėjimą.

Pristatymas į užsienį tarp 5-10 dienų.

Nemokamas pristatymas nuo 40 Eur (tik Lietuvos teritorijoje).

  1. Už prekių pristatymo paslaugą taikomas mokestis, nurodytas Internetinėje parduotuvėje ir galiojantis prekių užsakymo pateikimo momentu. Prekių pristatymo mokestis gali būti tiek fiksuotas, tiek priklausantis nuo Pirkėjo užsakytų prekių vertės ir (arba) pristatymo termino.
  2. Pardavėjas turi teisę vienašališkai savo nuožiūra nustatyti minimalią pirkinių krepšelio sumą, t. y. minimalią sumą, už kurią Pirkėjas turėtų išsirinkti ir užsisakyti prekių Internetinėje parduotuvėje, norėdamas jas įsigyti. Minimali pirkinių krepšelio suma nurodoma Internetinėje parduotuvėje. Į minimalią pirkinių krepšelio sumą nėra įskaitomas prekių pristatymo mokestis.
  3. Pardavėjas dės visas pastangas, kad Pirkėjo užsakymas būtų visa apimtimi įvykdytas, tačiau negali suteikti ir neteikia dėl to jokių garantijų. Jei užsakymo komplektavimo vietoje nėra užsakytos prekės likučio ar pakankamo jos kiekio, Pardavėjas pasilieka teisę nepristatyti prekės, pristatyti mažesnį prekės kiekį.
  4. Pirkėjas užsisakyti prekes Internetinėje parduotuvėje gali bet kuriuo paros metu. Prekių pristatymas Pirkėjui vykdomas Pirkėjo Internetinėje parduotuvėje pasirinktu laiku.
  5. Pirkėjo užsakytos prekės pristatomos Internetinės parduotuvės sistemoje Pirkėjo nurodytu pristatymo adresu. Už teisingus pristatymo adreso duomenis atsako Pirkėjas.
  6. Jeigu prekės pristatymas yra neįmanomas dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių (Pirkėjas Internetinės parduotuvės sistemoje nurodė neteisingą adresą, nurodytu adresu Pirkėjas ar gavėjas nerandamas, prekes priimantis asmuo yra nepilnametis, pateikė negaliojantį asmens dokumentą ar atsisakė pateikti asmens dokumentą (kai galima to reikalauti pagal taikytinus teisės aktus ar šias Taisykles) ir kt., pakartotinai prekės nėra siunčiamos, o iš anksto už prekes sumokėti pinigai grąžinami išskaičiavus prekių pristatymo ir kitus logistikos mokesčius.
  7. Pirkėjas sutinka, jog išimtiniais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų ir nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Paradvėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir susitarti dėl kito nei šiose Taisyklėse nustatyto prekių pristatymo laiko.
  8. Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pristatomos arba pristatomos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.
  9. Pirkėjas prekių kokybę, kiekį ir asortimentą privalo patikrinti nedelsiant prekių pristatymo dieną.
  10. Pirkėjas apie netinkamos kokybės, kiekio ar asortimento prekes privalo informuoti Pardavėją nedelsiant, bet ne vėliau kaip per 12 val. nuo prekių pristatymo Pirkėjui el. laišku adresu info@armeni.eu, pateikdamas Pardavėjui nekokybiškos prekės nuotrauką ir/ar pretenziją dėl prekių kiekio ir/ar asortimento.