SUTARTIES ATSISAKYMAS. PREKIŲ KEITIMAS IR GRĄŽINIMAS

  1. Pirkėjas neturi teisės atsisakyti Internetinėje parduotuvėje sudarytos prekių pirkimo pardavimo sutarties.
  2. Pirkėjo pateikti užsakymai, kai prekėms pristatyti pasirinkta kita (sekanti) po užsakymo pateikimo einanti diena neatšaukiami. Atsisakęs priimti prekes Pirkėjas atlygina Pardavėjui prekių kainą bei prekių pristatymo ir kitas logistikos išlaidas.
  3. Netinkamos kokybės prekės ar kokybiškos prekės, kurių Pirkėjui nepatinka forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas, keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis Mažmeninės prekybos taisyklėmis, Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu ir kitais galiojančiais Lietuvos Respublikos teisės aktais.
  4. Pirkėjas įsigijęs nekokybišką prekę ar prekę, kurios galiojimo terminas yra pasibaigęs, turi Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.363 straipsnyje numatytas teises.
  5. Prekės keičiamos ar grąžinamos Pardavėjo nurodytu prekių grąžinimo/keitimo laiku ir adresu. Visos su prekių keitimu ir/ar grąžinimu susijusios išlaidos tenka Pirkėjui.
  6. Grąžinamos ar keičiamos kokybiškos prekės privalo būti nesugadintos, nepraradusios prekinės išvaizdos (nenuimtos ir nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.), vartojamųjų savybių ir negali būti naudotos. Prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje, tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta. Jeigu prekė nėra pilnai sukomplektuota, yra sugadinta, netvarkinga arba nėra tinkamai supakuota, Pardavėjas turi teisę nepriimti prekės, jos nekeisti ir negrąžinti už prekę Pirkėjo sumokėtų pinigų.
  7. Už Pirkėjo priimtas, bet vėliau atsisakytas prekes sumokėtus pinigus Pardavėjas įsipareigoja grąžinti Pirkėjui per 10 (dešimt) kalendorinių dienų, jeigu Pirkėjas buvo atlikęs išankstinį apmokėjimą už prekes ir raštu pareikalavo grąžinti pinigus.